muzzz.plStyl życia › Czy bielizna może pomóc związkowi?

Czy bielizna może pomóc związkowi?

Przeglądając różne poradniki i czasopisma kobiece możemy natknąć się na porady typu: co zrobić by zatrzymać faceta, albo: co zrobić, by nasze życie intymne rozkwitło. Czytając odpowiedzi na te problemy można się czasem uśmiać, chociaż zdarza się znaleźć coś naprawdę pomocnego. Bardzo często w takich poradach możemy znaleźć stwierdzenie, że satysfakcjonujące życie seksualne stanowi połowę sukcesu udanego małżeństwa czy związku. Zapewne wiele osób nie zgodzi się z tym, ale warto o tym pamiętać. Czy atrakcyjna bielizna ma wpływ na życie intymne?

Nie zawsze udaje się odbudować namiętność

Ekskluywna bielizna i wszystkie tego typu akcesoria niektórym rzeczywiście się przydają, ale przecież liczy się więź między kobietą i mężczyzną i to jak reagują na siebie, jak odczuwają swoją bliskość. Nie ważne czy wykorzystują bieliznę erotyczną czy raczej nie używają żadnych pobudzających akcesoriów, najważniejsze by czuli się dobrze ze sobą i by każda chwila spędzona razem miała dla nich znaczenie. W związku, w którym dominuje złośliwość i brak życzliwości oraz zaufania, życia seksualnego nie uratuje jeden seksowny komplet.  Jeśli nic nie czujemy, to nawet bielizna erotyczna nie pomoże.  Jeśli jednak jesteśmy w związku, który przechodzi mały kryzys, może znacznie poprawić morale jednej i drugiej strony.

Elegancja na co dzień

O pożądanie i związek warto dbać każdego dnia, a nie tylko od święta. Warto pamiętać, że ładna i elegancka, a czasem nieco zadziorna bielizna to nie doraźny lek na kryzys, a rzecz, o której trzeba pamiętać każdego dnia. Choć przecież nie zawsze musimy być idealni i tego samego wymagać od partnera, to jednak pamiętajmy, że aby skutecznie dbać o drugą osobę, najpierw trzeba zadbać o siebie. Poniżej kilka naszych propozycji, wszystkie pochodzą ze sklepu MissiSleepy.pl

49b8e4d600075765a9f195c68e16642289c2da538db7bc1c0d2de1fec6eca954Koszula Charlotte44a1dbf99360bda9dcb35f66cc411879 (1)

Warto poczytać