muzzz.plWnętrzarstwo › Okna, które będą na lata

Okna, które będą na lata

Dlaczego warto wybrać okna PCV? Kraków sprzedaje takich okien najwięcej – najwyraźniej moda na tworzywo zapanowała i nie zamierza minąć.

Szczelne i bezpieczne

Okna PCV kosztują względnie mało w porównaniu z innymi oknami, a gwarantują wysoką jakość. Są trwałe – kupując okna PCV możemy mieć pewność, ze starczą na długie lata. Dodatkowo są wygodne w utrzymaniu – mycie takich okien jest dużo prostsze niż dawniej. Dzięki ich instalacji dom może być naprawdę ciepły – okna PCV rewelacyjnie chronią przed zimnem. Są tak szczelne, że powietrze wręcz nie może się przemieszczać. To dlatego na szybach często pojawia się para wodna. Nie jest to oznaką, że okna przepuszczają zimno – wręcz przeciwnie!

okna PCV

Okna PCV mogą zmienić kolor…

Okna PCV są godne polecania, ale nie oznacza to, że nie mają wad. Jedną z nich jest fakt, że wiele zależy od prawidłowego montażu. Jeśli okna nie będą trzymać się dobrze – prędzej czy później da to o sobie znać. Dodatkowo okna PCV mogą zmienić kolor. Dotyczy to przede wszystkim okien białych, które z czasem mogą stać się żółte. Dzieje się tak, ponieważ kolor okna poddany światłu słonecznemu może wyblaknąć. Na rynku dostępne są różne kolory – może więc warto wybrać inny od bieli? Okna PCV sprawdzą się – ten, kto je wybierze może mieć spokój z konserwacją. W przeciwieństwie do okien drewnianych, z których odpada farba, tych nie trzeba malować. Można się po prostu cieszyć ciepłem i wygodą…

Jeżeli mamy dość przeciekających drewnianych okien - wybierzmy nowoczesne okna pcv sprzedaje ich w kraju najwięcej. Polacy przekonali się, że to tego tworzywa. Więcej danych na stronie producenta okien.

Warto poczytać