muzzz.plStyl życia › Po latach trudniej o romantyczne prezenty

Po latach trudniej o romantyczne prezenty

Związek należy pielęgnować nie tylko na początku, ale i po latach, kiedy to między dwojgiem ludzi wkrada się rutyna. Jej wydaje się, że zna jego – on natomiast uważa, że nieobce mu są jej nawyki, zarówno te dobre, jak i złe.

Prezent dla kobiety, czyli czego jej jeszcze trzeba?

Po latach prezent dla kobiety może sprawiać problem – przecież kobieta, z którą partner od dawna mieszka ma sukienki, buty, nową torebkę i…co potrzeba jeszcze do szczęścia? Prezent dla mężczyzny również nie jest łatwy – panowie często sami zaspokajają swoje potrzeby i kupują sprzęt. O ile kobiety polują na rzeczy tańsze, ale częściej, o tyle panowie kupują „raz, a dobrze”.

Prezenty, o których marzymy

Prezenty po latach są więc problematyczne, ponieważ obydwie strony nie wiedzą tak naprawdę o czym marzy ich żona czy mąż. To, co sprawiało radość na początku związku, teraz wydaje się być już wyeksploatowane. Tymczasem okazuje się, że kobiety marzą często o tym, co dostawały kiedy ich wybranek się starał – gdy kwiaty zastąpiła nowa patelnia, a seksowna bieliznę domowe kapcie – wówczas może należy zastanowić się czy prezent dla kobiety nie powinien przypomnieć jej dlaczego dany mężczyzna się w niej zakochał? Panie potrzebują poczucia, że są adorowane, panowie zaś chcą czuć się męsko.

miłość

Prezent dla mężczyzny, czyli dodaj mu pewności siebie

Prezent dla mężczyzny, który sprawi mu radość to z pewnością nie nowa para skarpetek, która pozbawiona jest jakiejkolwiek seksualności. Romantyczne prezenty nie powinny bowiem być wyłącznie praktyczne – czasem warto zaszaleć i sprawić drugiej osobie niespodziankę. Wszak miłość jest tego warta!

Czy po latach związku prezent dla mężczyzny to problem? Okazuje się, że tak. Chociaż zawsze można kupić zgrzewkę piwa, to jednak w przypadku prezentów ambitniejszych jest trudniej...

Dla niektórych prezenty w internetowym sklepie z prezentami są kłopoltiwe. Chociaż wydaje się nam, że znamy bliską osobę na wylot, okazuje się, że tak naprawdę nie wiemy co jej kupić. Wszystkiemu winne przyzwyczajenie!

Dla kobiety prezent ze strony http://artdecor24.pl/prezent-dla-niej to łatwizna, dla mężczyzny świat kobiet, a więc wszystkie te podejrzane przedmioty, które chowa do torebki są tajemnicze. Wówczas pojawia się pytanie - co jej kupić?

Powiązane artykuły

Prezenty na Dzień Dziadka – zacznij myśleć już dzisiaj!
Prezenty na Dzień Dziadka – zacznij myśleć już dzisiaj!
Dziadek czy Babcia są dla wielu osób jednymi z najważniejszych ludzi na... (dalej...)

Warto poczytać