muzzz.plCzas wolny › Prawdziwa miłość w Grzybowie?

Prawdziwa miłość w Grzybowie?

Kobiety zawsze chcą wierzyć w to, że ich prawdziwa miłość będzie romantyczna. Niestety nie każda może się pochwalić partnerem, który wygląda i zachowuje się jak główny bohater w romantycznych książkach dla kobiet. Czasem jednak zdarzają się takie historie, a nasza bohaterka swoją miłość znalazła w Grzybowie. Do tej małej nadmorskiej miejscowości miała nie jechać, ale namówili ją jej koleżanki. W sierpniu kwatery w Grzybowie czekały na ich przyjazd.

kwatery grzybowo

Nie ten mężczyzna

Pani Natalia, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, wynajęła z koleżankami kwatery w Grzybowie. Po ostatniej męczącej sesji należał się jej odpoczynek. Co wieczór chodziły na Beach Party, starając się „wyrwać” jakiegoś przystojniaka. Jeden z mężczyzn zainteresował się Panią Natalią i przez cały tydzień spędzał z nią mnóstwo czasu, do chwili, kiedy kobieta zauważyła, że spędza, w taki sam sposób, czas z innymi kobietami. Niestety posłuchała również ich rozmowę, mówił te same komplementy co jej. Dlatego wieczorem, kiedy mieli się spotkać, wystroiła się jak tylko mogła, a miała ograniczone możliwości, ponieważ nie zabrała ze sobą pełnej szafy ubrań. W swojej kwaterze w Grzybowie miała tylko jedną walizkę z ubraniami. Mężczyzna był zszokowany jej wyglądem, ale Pani Natalia nie była zainteresowana jego towarzystwem. Tego samego wieczoru poznała barmana, który co wieczór robił jej drinki.

Prawdziwy mężczyzna

Tego wieczoru przypomniała sobie, jak pierwszego dnia barman powiedział jej, żeby uważała na tego mężczyznę, któremu nie wystarczało wyłącznie jego towarzystwo. To była przestroga, a ona go nie posłuchała. Chłopak był brunetem o wręcz czarnych oczach, a jego wzrok był hipnotyzujący. Okazało się, że jest również z Łodzi, a do Grzybowa przyjechał, aby zarobić dodatkowe pieniądze w czasie urlopu. Rozmowa przy barze przerodziła się w znajomość, a później prawdziwą miłość.

Wynajmując kwatery grzybowo nasza bohaterka nie spodziwała się, że w tej nadmorskiej miejscowości może ją spotkać prawdziwa miłość, która przyszła bardzo niespodziewanie. Dziś można powiedzieć, że znalazły się dwa serca, pasujące do siebie jak ulał.

Powiązane artykuły

Przygotowania do wyjazdu – wybór kwatery
Przygotowania do wyjazdu – wybór kwatery
Większość osób przez jakimkolwiek wyjazdem stara się załatwić kilka... (dalej...)
Gdzie szukać kwatery na wakacje?
Gdzie szukać kwatery na wakacje?
Jeżeli planujemy wyjechać gdzieś na urlop musimy załatwić kilka spraw. Najważniejsze... (dalej...)
Do Gdyni na urlop
Do Gdyni na urlop
Gdynia jest jednym z wielu polskich nadmorskich miast. Nic dziwnego, że podczas... (dalej...)
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Tysiące turystów rocznie odwiedza Kraków. Czynią to nie tylko ze... (dalej...)
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Urlop dla pracowników jest czasem szczególnie wykorzystywanym na... (dalej...)
Grzybowo czeka latem i zimą
Grzybowo czeka latem i zimą
Polskie morze jest piękne – to frazes, który jednak zawiera w sobie... (dalej...)

Warto poczytać