muzzz.plCzas wolny › Serial nie tylko dla miłośników morskiego krajobrazu

Serial nie tylko dla miłośników morskiego krajobrazu

Seriale polskie zdobywają serca widzów, którzy jednocześnie śledzą losy Mostowiaków i rodzinne dramaty Lubiczów. Chociaż historie, które spotykają bohaterów serialowych są do siebie podobne, a gra aktorska często pozostawia wiele do życzenia, to jednak wiele filmów nie traci na oglądalności.

Nowy, oryginalny serial?

Jesień to moment, kiedy telewizja często emituje nowe seriale. W tym roku widzowie mogą spodziewać się filmu, którego akcja rozgrywa się nad morzem. Willa Grzybowo użyczyła swoich pokoi do nagrywania wielu scen. Co ciekawe – będzie to jeden z nielicznych seriali polskich, który będzie łączył wątki realistyczne z fantastycznymi. Willa Grzybowo, która gra w serialu jest bowiem nawiedza, a gości, którzy wybierają nocleg czeka seria niespotykanych zdarzeń. To nowość w polskiej telewizji, gdzie królują seriale wzorowane na tych zachodnich. Tym razem jednak pomysł jest nasz. Obsada jest również polska – w filmie zagra wiele młodych, nieznanych jeszcze w środowisko aktorów.

willa grzybowo

Willa Grzybowo i nadmorskie tajemnice…

Wszystkie historie, które zdarzają się gościom pensjonatu mają miejsce nad morzem. Sceny plenerowe prezentują się n naprawdę dobrze –ci, którzy kochają oglądać morze w różnych porach roku będą mieli do tego okazję. Sama fabuła pozostaje wciąż nieznana – jest trzymana bowiem w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że większość scen kręcona jest w pięknej wilii. Losy gości będą się krzyżowały… Robi się intrygująco!

Nadmorska willa grzybowo użyczyła swoich wnętrz filmowcom, którzy kręcą nowy serial, jaki za jakiś czas pojawi się w telewizji.

Powiązane artykuły

Do Gdyni na urlop
Do Gdyni na urlop
Gdynia jest jednym z wielu polskich nadmorskich miast. Nic dziwnego, że podczas... (dalej...)
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Tysiące turystów rocznie odwiedza Kraków. Czynią to nie tylko ze... (dalej...)
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Urlop dla pracowników jest czasem szczególnie wykorzystywanym na... (dalej...)
Problemy ze środkami transportu i cenami podczas EURO 2012
Problemy ze środkami transportu i cenami podczas EURO 2012
Warszawa to jedno z czterech miast, gdzie od 8 czerwca 2012 roku na terenie Polski... (dalej...)

Warto poczytać