muzzz.plCzas wolny › Zakochać się w Grzybowie

Zakochać się w Grzybowie

Nadmorska miejscowość Grzybowo jest na tyle piękna, że co roku powraca do niej wiele turystów, którzy zakochują się w tym miejscu. Pani Małgorzata rok temu postanowiła wyjechać z przyjaciółkami do Grzybowa. W tym roku wynajmuje te same kwatery, ale z mężczyzną, którego poznała właśnie w tym miejscu. Jej historia może się spodobać każdemu, kto od dłuższego czasu poszukuje drugiej połówki.

kwatery grzybowo

Nie ten mężczyzna

Początkowo pani Małgorzata poznała przystojnego blondyna, który spodobał się jej od pierwszego dnia, kiedy pojawiła się na Beach Party w Grzybowie. Zaraz po przyjeździe do wynajętych kwater przyjaciółki postanowiły się wyszykować i skorzystać z przepięknego wieczoru. Od tamtego dnia zaczęła spotykać się z właśnie poznanym blondynem. Do czasu, aż spotkała go w obecności innej kobiety, którą przytulał, głaskał, całował. Pech sprawił, że pani Małgorzata usłyszała również jakie komplementy mężczyzna kierował do kobiety. Niestety to były te same słowa, które nasza bohaterka słyszała od poznanego blondyna. Widząc szczęśliwą parę postanowiła wrócić z plaży do wynajętej kwatery. Wówczas przypomniało się jej, że pierwszego dnia barman uprzedzał ją, aby uważała na tego mężczyznę. Nie posłuchała, a teraz bardzo tego żałowała.

Partner na stałe

Następnego dnia pani Małgorzata udała się z przyjaciółkami, jak prawie co wieczór, na Beach Party. Kupiła drinka i przyznała barmanowi rację. Zaczęła się śmiać z własnej głupoty, choć w duchu cicho nadal płakała. Okazało się, że barmanowi kobieta również się spodobała. Zaprosił ją na spacer. W tym roku pani Małgorzata spaceruje z tym samym mężczyzną po tych samych plażach w Grzybowie.

W te wakacje kwatery grzybowo stają się miejscem, do którego wraca para, która poznała się rok temu właśnie w tej miejscowości.

Powiązane artykuły

Przygotowania do wyjazdu – wybór kwatery
Przygotowania do wyjazdu – wybór kwatery
Większość osób przez jakimkolwiek wyjazdem stara się załatwić kilka... (dalej...)
Gdzie szukać kwatery na wakacje?
Gdzie szukać kwatery na wakacje?
Jeżeli planujemy wyjechać gdzieś na urlop musimy załatwić kilka spraw. Najważniejsze... (dalej...)
Do Gdyni na urlop
Do Gdyni na urlop
Gdynia jest jednym z wielu polskich nadmorskich miast. Nic dziwnego, że podczas... (dalej...)
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Wypoczynek w znanym i popularnym miejscu
Tysiące turystów rocznie odwiedza Kraków. Czynią to nie tylko ze... (dalej...)
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Wycieczka na własną rękę czy za pomocą biura podróży?
Urlop dla pracowników jest czasem szczególnie wykorzystywanym na... (dalej...)
Grzybowo czeka latem i zimą
Grzybowo czeka latem i zimą
Polskie morze jest piękne – to frazes, który jednak zawiera w sobie... (dalej...)

Warto poczytać