muzzz.plNiesamowita Rodzinka › Zdjęcie ślubne dowodem skrywanej przez babcię tajemnicy

Zdjęcie ślubne dowodem skrywanej przez babcię tajemnicy

Rodziny mają swoje tajemnice, choć często nie są one bardzo ważne. W tym przypadku babcia skrywała tajemnicę przed swoją córką. Właściwie nie wiadomo po co? Możliwe, że nie chciała jej komplikować życia. Wszystko wydało się, kiedy w odwiedziny przyszła do niej córka z wnuczką, małą Sandrą. W czasie rozmowy dorosłych postanowiła udać się do pokoju babci, gdzie chowała swoje skarby.

zdjęcia ślubne warszawa

fot.http://www.weddingdressesguide.us/vintage-wedding-dresses-1890-to-1920-era.html

Znalezione zdjęcie ślubne

W czasie zabawy mała Sandra napotkała na kopertę, w której znajdowało się zdjęcie, na którym była przedstawiona kobieta w białej sukni oraz mężczyzna w mundurze, znacznie wyższy od kobiety. Chcąc pochwalić się swoim znaleziskiem Sandra pobiegła do swojej mamy, aby pokazać jej zawartość koperty. Okazało się, że było nim zdjęcie ślubne, na którym znajdowała się babcia. Mężczyzny jednak córka babci nie rozpoznawała. Do tej pory wydawało się jej, że jej matka miała ślub tylko z jednym mężczyzną, jej tatą, ale najwyraźniej o czymś nie wiedziała lub po prostu miała się nie dowiedzieć. Jej wątpliwości skłoniły babcię do wyznania prawy.

Tajemnica

Starsza kobieta wzięła zdjęcie ślubne do ręki i zaczęła opowiadać swoją historię o prawdziwej miłości. Jak młoda kobieta poznała żołnierza, którego bardzo pokochała. Wyszła za niego za maż. Niestety szybko rozpoczęła się wojna, a mąż musiał wyjechać na front pozostawiając ją i małą dziewczynkę, ich córkę. Po kilku miesiącach otrzymała wiadomość, że jej mąż nie żyje. Od tej pory musiała rodzić sobie sama, ale na jej drodze pojawił się inny mężczyzna, który zaoferował pomoc. Okazało się, że wcześniej się w niej podkochiwał, ale nie przeszkadzał, przecież miała męża. Pomoc w czasie okupacji przerodziła się w miłość na tyle silną, że są ze sobą do dziś. Osieroconą córkę uznał za własną, a oboje z kobietą stwierdzili, że nie będą nikomu komplikować życia.

Jak się okazuje zdjęcia ślubne w warszawie mogą stać się wielką tajemnicą rodzinną, która nie powinna wyjść na światło dzienne. Czasem jednak trudno jest upilnować skrywania sekretów.

Powiązane artykuły

Profesjonalny fotograf ślubny w mieście Lublin
Profesjonalny fotograf ślubny w mieście Lublin
Korzystając z możliwości jakie dają nam usługi takie jak fotografia ślubna... (dalej...)
Prezenty na Dzień Dziadka – zacznij myśleć już dzisiaj!
Prezenty na Dzień Dziadka – zacznij myśleć już dzisiaj!
Dziadek czy Babcia są dla wielu osób jednymi z najważniejszych ludzi na... (dalej...)
Zdjęcie ślubne, które skrywało tajemnicę
Zdjęcie ślubne, które skrywało tajemnicę
Jedna z warszawskich rodzin w czasie świąt Wielkanocnych poznała prawdę, która... (dalej...)

Warto poczytać