muzzz.plNiesamowita Rodzinka › Zdjęcie ślubne, które skrywało tajemnicę

Zdjęcie ślubne, które skrywało tajemnicę

Jedna z warszawskich rodzin w czasie świąt Wielkanocnych poznała prawdę, która była skrywana przez babcię Tajemnica dotyczyła jej przeszłości. Starsza kobieta nie chciała, aby dowiedziała się o niej jej córka Małgorzata. Pech sprawił, że wnuczka kobiety znalazła w szufladzie stare zdjęcie ślubne, które stało się dowodem jej przeszłości, którą chciała ukryć. W tajemnicę wmieszany był również dziadek, który starał się żonie pomagać.

zdjęcia ślubne warszawa

Sprytna wnuczka

Jak się okazało wnuczka starszej kobiety nie chciała uczestniczyć w poważnych rozmowach dorosłych, dlatego postanowiła zająć się zabawą w drugim pokoju. W czasie szperania po babcinych szafkach natknęła się na zdjęcie ślubne, które schowane było w kopertę. Nikogo nie rozpoznawała, dlatego postanowiła zapytać się mamy, kim są ludzie ze zdjęcia. W końcu mama wie wszystko. Pokazując zdjęcie ślubne mamie babcia wpadła w panikę. Mama dziewczynki rozpoznała tylko jedną osobę, które ubrana była w długą białą suknię. Tą osobę była starsza kobieta, która siedziała z nimi przy jednym stole. W ten sposób tajemnica musiała zostać ujawniona.

Opowieść starszej kobiety

Babcia dziewczynki zaczęła opowiadać, że już w wieku 18 lat wyszła za mąż, a rok później urodziła małą, śliczną córeczkę. Jej ojcem był mężczyzna, z którym znajduje się na zdjęciu ślubnym. Okazało się, że mama dziewczynki nie jest córką dziadka, choć zawsze tak uważała. Dziadek zajął się samotną kobietą z dzieckiem, aż w końcu narodziła się między nimi miłość. Choć mężczyzna ze zdjęcia na zawsze pozostał w sercu starszej kobiety.

Tajemnice warto zostawiać dla siebie, ale jeśli dotyczą innych osób to nie zawsze warto ją skrywać. Jeśli pragniesz to kliknij tu, a zobaczysz jakie tajemnice skrywać mogą inne zdjęcia ślubne.

Powiązane artykuły

Zdjęcie ślubne dowodem skrywanej przez babcię tajemnicy
Zdjęcie ślubne dowodem skrywanej przez babcię tajemnicy
Rodziny mają swoje tajemnice, choć często nie są one bardzo ważne. W tym przypadku... (dalej...)
Prawdziwa miłość w Grzybowie?
Prawdziwa miłość w Grzybowie?
Kobiety zawsze chcą wierzyć w to, że ich prawdziwa miłość będzie romantyczna.... (dalej...)

Warto poczytać