muzzz.plModowe Szaleństwa › Zespół na wesele ma zagrać tak jak tego życzy sobie para młoda!

Zespół na wesele ma zagrać tak jak tego życzy sobie para młoda!

Wesele dla młodej pary to tak samo wielkie wydarzenie jak ślub. W końcu chodzi właśnie o to, aby cieszyć się i świętować to wielkie wydarzenie młodej pary. Jednak do zabawy bardzo często potrzebna jest muzyka. Jeszcze kilka lat temu ogromnym powodzeniem cieszyło się wynajmowanie DJ'a, dziś powraca się do zespołów na wesele. Głównie dlatego, że przy takiej muzyce goście bawią się najlepiej.

zespół na wesele biała podlaska

Castingi na zespoły

Młode pary chcą, aby wszyscy goście świętowali ich zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego na wesele nie mogą zatrudnić byle jakiego zespołu weselnego. Z tego powodu odbywają się castingi zespołów, aby wybrać ten odpowiedni. Jak się okazuje moda na robienie castingów wzięła się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zespoły na wesele dosłownie rywalizują między sobą. Młoda para wymyśla im różne zadania oraz pytania. Ten zespół, który najlepiej się zaprezentuje zostanie zatrudniony przez młodą parę. Na szczęście w Polsce castingi zespołów na wesele nie mają jeszcze takiego wymiaru. Najczęściej prosi się o wykonanie kilku piosenek, które mają pokazać jak gra dany zespół na żywo.

Jaka muzyka?

Okazuje się, że młode pary mają bardzo często własne życzenia, dotyczące muzyki, którą będzie grał zespół weselny. Coraz częściej wesela przybierają różnego rodzaju tematykę, ostatnio bardzo popularnym motywem stało się przedstawianie wszystkich wielkich hitów na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Wówczas zespół na wesele musi nauczyć się grać nowe piosenki, ale czego nie robi się dla pieniędzy.

Jak się okazuje coraz modniejszy staje się zespół na wesele biała podlaska czy Warszawa, ponieważ przy takiej muzyce goście najchętniej się bawią. Dziś zatrudnianie DJ'a nie jest już takie modne.

Powiązane artykuły

Organizacja wesela nie jest wcale prosta
Organizacja wesela nie jest wcale prosta
Organizując ślub i wesele jest wiele spraw, o których należy pamiętać.... (dalej...)
Zespół na wesele musi umieć grać!
Zespół na wesele musi umieć grać!
Wielu młodych ludzi i ich rodziców, organizując ślub czy wesele, musi... (dalej...)
Do czego tańcować na weselu?
Do czego tańcować na weselu?
Jak wybrać zespół weselny? Pary, które planują ślub z reguły... (dalej...)

Warto poczytać